O nas

Kompleksowe usługi fryzjerskie, kosmetyka – elegancja od ręki

Salon w Rybniku prosperuje od 2009 roku, a w 2014 roku otworzyliśmy drugi salon w Gaszowicach. Oba salony powstały z myślą o Klientach, dla których ważny jest profesjonalizm. Dla nas fryzjerstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i styl życia. Jesteśmy obecni na wielu szkoleniach, co pomaga aktualizować na bieżąco nasze umiejętności w najnowszych trendach koloryzacji i cięć.

Odrobina luksusu i przyjemności należy się każdemu z nas. W zapędzonym świecie, wśród ogromu obowiązków zapominamy zadbać o najważniejsze – swoje dobre samopoczucie. Z myślą o Twoich potrzebach stworzyliśmy miejsce, w którym odprężysz się, a my zadbamy o Twoje włosy i paznokcie.

Usiądź, zrelaksuj się, na chwilę zapomnij o tym, co musisz i pozwól profesjonalnym fryzjerom i kosmetyczkom wystylizować Twoje paznokcie oraz włosy.

Usługi fryzjerskie świadczymy w pełnym zakresie i zawsze na najwyższym poziomie. Spełnienie Twoich oczekiwań to dla nas sprawa honorowa. Ceny naszych usług również Cię usatysfakcjonują.

Czekamy na Ciebie w jednym z naszych salonów w Rybniku bądź Gaszowicach!

Zapraszamy!